Przychodnie w Koszalinie > Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
telefon

Rejestracja

Koszalin:

ul. Szpitalna 2

Kontakt:

(94) 3471 644

(94) 3471 688

Przychodnia w Koszalinie

Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej

UWAGA:

W podstawowej opiece zdrowotnej przyj臋ta jest

zasada wolnego wyboru lekarza, piel臋gniarki

i po艂o偶nej 艣rodowiskowo-rodzinnej.

Wyb贸r nale偶y tylko do Pa艅stwa!

Wszystkie formalno艣ci za艂atwiamy szybko i na miejscu.

Informacji zwi膮zanych z wyborem lekarza i piel臋gniarki udzielamy
telefonicznie pod numerem telefonu:

(94) 3471 662

(94) 3471 653

Rejestracja dla doros艂ych: tel. 3471-644,
3471-688
Lek. H. Hryniewicz tel. 3471-659
Lek. Krystyna Cie艣lak-Kowalska tel. 3471-655
Lek. J. Kr贸lewski tel. 3471-658
Lek. Marzena Wi艣niewska tel. 3471-649
Lek. M. Mielczarek tel. 3471-631
Lek. R. Wasilewska-Kita tel. 3471-689
Lek. K. Paw艂owski tel. 3471-622
Lek. Irena Awchimkow tel. 3471-655
Lek. Swiet艂ana Gutowska tel. 3471-655
Lek. Waldemar Szyma艅ski tel. 3471-604
Lek. Agata Lange-Czaban tel. 3471-681
Rejestracja dla dzieci: tel. 3471-613
Lek. Lech Barczewski tel. 3471-630
Lek. R. Wasilewska-Kita (pediatra) tel. 3471-614